Психологічне партнерство

Первомайський ліцей «Ерудит» та соціально-психологічна служба продовжує співпрацю з психологинею Юлією Мудрою , яка є членкинею «EFRA» Європейської федерації асоціацій психологів, дитячим,сімейним та кризовим психологом .
Сьогодні психологиня завітала до нашого ліцею з подарунками від Громадської організації «Життя є» в рамках проєкту «Моя хата не скраю!», для учнів 9- Б кл., з якими напередодні був проведений тренінг « Психологічне насилля». Своїм проєктом ГО «Життя є» закликає не стояти осторонь проблеми насилля — навіть, якщо нас це не стосується.
А також ,від тепер, ліцей співпрацює з Мобільною бригадою соціально-психологічної служби в м.Первомайську , які охоче надали свої візитівки з контактними мобільними телефонами, брошури в яких містяться рекомендації та алгоритм дій при вчиненні над дітьми насильства, поради для самодопомоги від психолога та інше.
Нажаль часто саме підлітки та молодь є свідками домашнього насильства та заручниками ситуації, оскільки не розуміють, як діяти, щоб захистити себе або інших. Тому вкотре наголошуємо, що будь-які насильницькі дії щодо людини є не припустимими і караються законом.
Бережіть себе й пам’ятайте, що ви варті безумовної любові, розуміння та психологічного комфорту!