Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Психологічне партнерство

Первомайський ліцей «Ерудит» та соціально-психологічна служба продовжує співпрацю з психологинею Юлією Мудрою , яка є членкинею «EFRA» Європейської федерації асоціацій психологів, дитячим,сімейним та кризовим психологом .
Сьогодні психологиня завітала до нашого ліцею з подарунками від Громадської організації «Життя є» в рамках проєкту «Моя хата не скраю!», для учнів 9- Б кл., з якими напередодні був проведений тренінг « Психологічне насилля». Своїм проєктом ГО «Життя є» закликає не стояти осторонь проблеми насилля — навіть, якщо нас це не стосується.
А також ,від тепер, ліцей співпрацює з Мобільною бригадою соціально-психологічної служби в м.Первомайську , які охоче надали свої візитівки з контактними мобільними телефонами, брошури в яких містяться рекомендації та алгоритм дій при вчиненні над дітьми насильства, поради для самодопомоги від психолога та інше.
Нажаль часто саме підлітки та молодь є свідками домашнього насильства та заручниками ситуації, оскільки не розуміють, як діяти, щоб захистити себе або інших. Тому вкотре наголошуємо, що будь-які насильницькі дії щодо людини є не припустимими і караються законом.
Бережіть себе й пам’ятайте, що ви варті безумовної любові, розуміння та психологічного комфорту!

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду