ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Пришкільний табір «Сонцеграй»

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували відпочинок дітей і доклали багато зусиль, щоб наповнити перебування учнів в таборі радістю та позитивними емоціями.

Для вихованців були організовані різні екскурсії до місцевого парку відпочинку, кінологічного клубу «Аякс», краєзнавчого музею на майстер-класи з виготовлення свічки та глиняного виробу, до піцерії «Челентано» на майстер-клас з виготовлення піци. У таборі відбулася низка веселих, захоплюючих заходів: конкурс малюнків «Літо, сонце і я», концерт «Наші таланти», «Фестиваль народної казки», конкурс «Кутюр’є», день веселих гримерів,  святкові концертні програми з нагоди відкриття та   закриття табору, концерт «Міс літо-2021», день гумору, різноманітні флеш-моби та багато інших. Майже кожна дитина спробувала себе на табірній сцені в певному амплуа та отримала можливість «запалити свою зірку». Також було організовано конкурс на кращий виріб, у ході якого вихованці презентували своє хобі: вишивання, плетіння, мистецтво орігамі, витинанки.  У день екології було проведено «екологічний крос», а також проєкт «Посади рослину». Кожна презентація викликала жваве зацікавлення як учнів, так і вихователі.  Захоплюючими були й церемонії відкриття та закриття табірної зміни. Пісні, танці, сценки, нагородження найактивніших учнів – все це незмінні атрибути життя табору.

Адміністрація школи висловлює подяку вчителям та директору табору Ющенко А.О. за якісно організоване дозвілля дітей!

Дітям бажаємо чудових канікул, сонячної погоди та незабутніх вражень!

№ п/п                 Статті  видатків Червень 1. Заробітна плата (державна субвенція)   2 613 674,89   2. Заробітна плата (місцевий бюджет)

Педагогічний колектив вітає випускників 11- А класу ( класний керівник Дячук О.К.) та 11-Б класу (класний керівник Максименко М.С.) з отриманням свідоцтва

Освітня діяльність Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 – колегіум»    у 2020-2021 н.р. була спрямована  на           виконання Законів України «Про освіту»,