Пришкільний табір «Сонцеграй»

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували відпочинок дітей і доклали багато зусиль, щоб наповнити перебування учнів в таборі радістю та позитивними емоціями.

Для вихованців були організовані різні екскурсії до місцевого парку відпочинку, кінологічного клубу «Аякс», краєзнавчого музею на майстер-класи з виготовлення свічки та глиняного виробу, до піцерії «Челентано» на майстер-клас з виготовлення піци. У таборі відбулася низка веселих, захоплюючих заходів: конкурс малюнків «Літо, сонце і я», концерт «Наші таланти», «Фестиваль народної казки», конкурс «Кутюр’є», день веселих гримерів,  святкові концертні програми з нагоди відкриття та   закриття табору, концерт «Міс літо-2021», день гумору, різноманітні флеш-моби та багато інших. Майже кожна дитина спробувала себе на табірній сцені в певному амплуа та отримала можливість «запалити свою зірку». Також було організовано конкурс на кращий виріб, у ході якого вихованці презентували своє хобі: вишивання, плетіння, мистецтво орігамі, витинанки.  У день екології було проведено «екологічний крос», а також проєкт «Посади рослину». Кожна презентація викликала жваве зацікавлення як учнів, так і вихователі.  Захоплюючими були й церемонії відкриття та закриття табірної зміни. Пісні, танці, сценки, нагородження найактивніших учнів – все це незмінні атрибути життя табору.

Адміністрація школи висловлює подяку вчителям та директору табору Ющенко А.О. за якісно організоване дозвілля дітей!

Дітям бажаємо чудових канікул, сонячної погоди та незабутніх вражень!

21-22 жовтня різнобарвною та строкатою могли побачити осінь усі, хто побував на виставці композицій «Осінній вернісаж», що проходила в ліцеї. Вироби були

Сьогодні завершилася дводенна осіння толока по санітарній очистці та благоустрою території ліцею та прилеглих територій у зв’язку з сезонним опаданням листя. Величезну

З метою забезпечення утримання території Первомайської міської територіальної громади в належному стані, її санітарного очищення у зв’язку з сезонним опаданням листя, упорядкування

У 2021/ 2022 навчальному році у закладі освіти  організовано __37__ класів (груп), навчається (виховуватися) 1081учнів (вихованців), з них у І зміну 29