Пришкільний табір «Сонцеграй»

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували відпочинок дітей і доклали багато зусиль, щоб наповнити перебування учнів в таборі радістю та позитивними емоціями.

Для вихованців були організовані різні екскурсії до місцевого парку відпочинку, кінологічного клубу «Аякс», краєзнавчого музею на майстер-класи з виготовлення свічки та глиняного виробу, до піцерії «Челентано» на майстер-клас з виготовлення піци. У таборі відбулася низка веселих, захоплюючих заходів: конкурс малюнків «Літо, сонце і я», концерт «Наші таланти», «Фестиваль народної казки», конкурс «Кутюр’є», день веселих гримерів,  святкові концертні програми з нагоди відкриття та   закриття табору, концерт «Міс літо-2021», день гумору, різноманітні флеш-моби та багато інших. Майже кожна дитина спробувала себе на табірній сцені в певному амплуа та отримала можливість «запалити свою зірку». Також було організовано конкурс на кращий виріб, у ході якого вихованці презентували своє хобі: вишивання, плетіння, мистецтво орігамі, витинанки.  У день екології було проведено «екологічний крос», а також проєкт «Посади рослину». Кожна презентація викликала жваве зацікавлення як учнів, так і вихователі.  Захоплюючими були й церемонії відкриття та закриття табірної зміни. Пісні, танці, сценки, нагородження найактивніших учнів – все це незмінні атрибути життя табору.

Адміністрація школи висловлює подяку вчителям та директору табору Ющенко А.О. за якісно організоване дозвілля дітей!

Дітям бажаємо чудових канікул, сонячної погоди та незабутніх вражень!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний