Проєкт Safe Space Невідкладна психосоціальна підтримка для студентів і шкільних вчителів

19-20 січня 2023 року вчителі ліцею “Ерудит” ( Наталія Пташинська , Наталія Карічковська, Оксана Постика, Мария Ляхова , Олена Обіщан, Марина Лавриньчук , Олена Татарінцева ) взяли участь в тренінгу «Емоційна підтримка та професійне зростання вчителів», який реалізується в рамках проєкту «Safe Space – Невідкладна психосоціальна підтримка для студентів і шкільних вчителів» у співпраці між Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Австрійською агенцією з питань міжнародної мобільності та співпраці в галузі освіти та Державною службою якості освіти України. Протягом двох днів, разом з тренером Наталією Гусеницею, набували досвіду здійснювати емоційну підтримку дітей, учнів. Цікава комунікація, практичні вправи, ігри та робота в групах дали можливість вчитися знаходити ресурси для емоційного відновлення.

Зрозуміли, що психологічна підтримка в наших реаліях потрібна всім!