Проєкт Safe Space Невідкладна психосоціальна підтримка для студентів і шкільних вчителів

19-20 січня 2023 року вчителі ліцею “Ерудит” ( Наталія Пташинська , Наталія Карічковська, Оксана Постика, Мария Ляхова , Олена Обіщан, Марина Лавриньчук , Олена Татарінцева ) взяли участь в тренінгу «Емоційна підтримка та професійне зростання вчителів», який реалізується в рамках проєкту «Safe Space – Невідкладна психосоціальна підтримка для студентів і шкільних вчителів» у співпраці між Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Австрійською агенцією з питань міжнародної мобільності та співпраці в галузі освіти та Державною службою якості освіти України. Протягом двох днів, разом з тренером Наталією Гусеницею, набували досвіду здійснювати емоційну підтримку дітей, учнів. Цікава комунікація, практичні вправи, ігри та робота в групах дали можливість вчитися знаходити ресурси для емоційного відновлення.

Зрозуміли, що психологічна підтримка в наших реаліях потрібна всім!

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики