Проєкт Історія Голокосту та права людини

В останні дні зимових канікул на базі бібліотеки ліцею “Ерудит” відбулося підсумкове заняття проєкту “Історія Голокосту і права людини”. Дев’ятикласники спільно з вчителькою історії Сизової А.В та за участі бібліотекарів ліцею Левченко І.А й Мазуренко Л.Г.,і вчительки інформатики Цибульки Р.В. підводили підсумки чотиримісячної роботи – презентували розроблені тематичні банери “Історія Голокосту на Миколаївщині”, “Історія прав людини”, “Суть прав людини”. Учні по групам представляли розроблені матеріали учасникам інших міні-груп, робили записи виступів для відеоролика, який презентують громаді ліцею напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27.01.2024. За чашкою запашного чаю обмінювалися враженнями і планами на майбутнє, міркували, де вони зможуть застосувати знання і навички, здобуті під час роботи над проєктом.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний