#протинасильствауМиколаївській області та #Стопнасильству

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. В Первомайському ліцеї «Ерудит» був проведенний захід на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства. З учнями 7-х та 8-х класів було проведені бесіди, присвячені вирішенню конфліктів, запобіганню торгівлі людьми та протистоянню насильству над дітьми з боку дорослих. Цікавим було опитування серед учнів 7-х класів «Що мені відомо про насилля?»
Учні активно висловлювали свої думки, щодо власного ставлення до насильства , а саме: до бійок, штовханини, глузування та до всього , що порушує права людини та принижує її гідність.