Пройшли Спортивні ігри серед ЗЗСО

У Первомайській ТГ пройшли Спортивні ігри серед ЗЗСО із баскетболу серед дівчат 2009 р.н. та молодше.

У змаганнях брали участь 3 команди дівчат. Перше місце завоювали учні Первомайського ліцею “Ерудит”, друге – Гімназія 7, третю сходинку посіли спортсмени з Гімназії 5.

За результатами турніру, команди отримали грамоти.

Такі турніри допомагають дітям відчути дух суперництва та налаштуватись на найближчі змагання. А для мене, як тренера, зрозуміти над чим ще треба працювати та що вдосконалювати, щоб досягти кращого результату.

У такий важкий час дуже важливо, щоб діти відчували смак життя за допомогою змагань, спорту і спілкування між собою.

А наша команда рухається далі і ми готуємося до змагань “Пліч-о-пліч! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!”