#Продовжуємо_вивчати_рідну_мову

21 липня у Первомайському ліцеї “Ерудит” стартував мовний клуб “РозМова ” (кер. Болюбаш Н. М.) для учнів 5-9 класів. Мета клубу-удосконалення усного мовлення. Перше заняття пройшло під гаслом “Мова-код нації”.

А для учнів 1-4 класів, проведено інтелектуальну гру за планом роботи Мовного клубу “Говоримо солов’їною” (керівник Татарінцева О.В.). Діти взяли участь у конкурсі “Алфавітний калейдоскоп”, “Віднови фразеологізми”, “Шифрувальники”, “Відгадай загадку”, “Мозковий штурм”, “Хто найрозумніший” тощо. Маленькі знавці української мови довели, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава!

Шануйте українську мову!