#ПРОДЕМОНСТРУЄМО_ЄДНІСТЬ_З_УСІМА_ХТО_ЛЮБИТЬ_І_ШАНУЄ_УКРАЇНСЬКЕ_СЛОВО

9 листопада в Первомайському ліцеї “Ерудит” святкують День української писемності та мови. Традиційно писати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності будуть учні та вчителіі! Долучайтеся! Продемонструємо разом з усіма єдність, любов і шану українському слову!День української писемності та мови – свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.В День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть узяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

На зображенні може бути: Остеоспермум та текст

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів