Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Про конфлікти

Конфлікти можуть бути нормальною та важливою частиною особистого розвитку. Вони можуть допомогти нам зрозуміти наші власні потреби, цінності та межі, а також покращити наші навички спілкування та розв’язання проблем. Саме таку тему для обговорення обрали учні 8-А класу Первомайського ліцею “Ерудит”(кл. керівник Гречешнюк С. В.) і запросили до співпраці соціального педагога Патрушеву Л. О.

Восьмикласники дослідили причини чому з’являються конфлікти, розглянули типи конфліктів та поставили перед собою питання: “Як вирішити конфлікт?” Учні спробували розставити межі конфлікту та булінгу. Дійшли висновку, що конфлікти це частина взаємодії між людьми. Вони виникають через різницю в уявленнях, цінностях, потребах чи інтересах і можуть бути корисними, якщо вирішуються конструктивно. Конфлікти можуть допомогти покращити спілкування та збагатити досвід, адже вони стимулюють пошук нових ідей та рішень. Однак важливо вміти ефективно вирішувати конфлікти, щоб вони не завдали шкоди відносинам та сприйняттю себе.

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду