Про безпеку дорожнього руху

Сьогодні, 14 грудня , інспектори з ювенальної поліції сектору превенції, провели урок з учнями перших та других класів ліцею «Ерудит», про безпеку дорожнього руху.
Правоохоронці розповіли дітям про те, яких правил безпечної поведінки на дорозі треба дотримуватися та до яких негативних наслідків може призвести нехтування ними.
Діти демонстрували свої уміння та знання правил дорожнього руху . Поліцейські детально обговорили з учнями початкових класів про те, в яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину дороги , а в яких – ні, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів.