Працюють педагогічні майстерні

В січні 2023 року продовжили свою роботу педагогічні майстерні ліцею. На засіданні педагогічної майстерні “ІКТинка” вчителі вдосконалювали навички впровадження інтерактивних технологій навчання під час дистанційної освіти.

Заняття було проведено у вигляді практичного інтенсиву, на якому вчителі інформатики, технологій та англ.мови познайомилися з можливістю створення інтерактивних презентацій засобами Microsoft PowerPoint та Genially. За допомогою цих застосунків вчитель може не тільки пояснювати навчальний матеріал, а ще й зацікавити дітей підчас опитування чи систематизації знань.