Працюють педагогічні майстерні

В січні 2023 року продовжили свою роботу педагогічні майстерні ліцею. На засіданні педагогічної майстерні “ІКТинка” вчителі вдосконалювали навички впровадження інтерактивних технологій навчання під час дистанційної освіти.

Заняття було проведено у вигляді практичного інтенсиву, на якому вчителі інформатики, технологій та англ.мови познайомилися з можливістю створення інтерактивних презентацій засобами Microsoft PowerPoint та Genially. За допомогою цих застосунків вчитель може не тільки пояснювати навчальний матеріал, а ще й зацікавити дітей підчас опитування чи систематизації знань.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з