Працюють педагогічні майстерні ліцею Ерудит

27 березня 2023 року відбулось засідання педагогічної майстерні “ITeacher”.

Вчителі англійської мови поділилися власним досвідом роботи на онлайн платформах під час дистанційного навчання.

Було проведено практичне заняття, де вчителі змогли створити фрагменти уроків на різноманітні теми з допомогою онлайн-дошки “Miro”.

А педагогічна майстерня «Солов‘їною краще» у співпраці з учителями англійської мови провели практичне заняття з орфоепії та граматики «Говорімо правильно!». Учителі-предметники формували вміння правильно наголошувати слова, складати з ними граматично правильні конструкції.

Засідання педагогічної майстерні “ІКТинка” проведено у формі круглого столу, де було розглянуто різні вправи на вдосконання практичних навичок педагогів різних предметних галузей при здійсненні формувального оцінювання учнів .

Посмотреть статистику

Охват публикации: 693

All reactions:

50Наталя Овчаренко, Екатерина Овчаренко та ще 48

Один коментар

1 поширення

Коментувати

Поширити

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики