Працюють команди психолого педагогічного супроводу

19 січня 2024 року в ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого – педагогічного супроводу дітей з ООП за участю директора Первомайського ІРЦ Людмили Сороковської Людмила Сороковська . В ході засідання учителі та асистенти учителів обговорювали здобутки учнів з ООП, виконання індивідуальних програм розвитку, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Прийняті рішення дозволять організувати якісну роботу команди психоло- педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з