Зустріч 1.
14 травня 2026 року в ліцеї «Ерудит» відбулася робоча зустріч представників педагогічного колективу, учнів, членів учнівського самоврядування, батьків. Працювали над новою Стратегією розвитку ліцею. Сьогодні робочій групі вдалося зробити глибокий SWOT –аналіз діяльності закладу. Цінними стали всі думки щодо переваг та недоліків у роботі ліцею, бачення закладу сьогодні та у майбутньому. Кожен учасник робочої групи мав змогу висловитися про можливості закладу та загрози у його діяльності, розповісти про шляхи подолання проблем, обговорити те, якими ми себе бачимо у 2030 році. Ми всі разом працювали на спільну користь: якісна школа – якісна освіта!
