Працюємо для ПЕРЕМОГИ

6 жовтня 2022 року в Первомайському ліцеї «Ерудит» відбулися загальні збори трудового колективу закладу за участю представників батьківського та учнівського самоврядування.

Під час зустрічі було обговорено підсумки 2021-2022 навчального року та заплановані завдання на 2022-2023 рік, розглянуто низку важливих питань щодо дистанційної форми навчання, благоустрою території закладу, дотримання корпоративної етики учасників освітнього процесу, сприянню дотримання академічної доброчесності, співпраці з батьками, громадськістю та установами міста.

.