Посилення профілактичної роботи

14 грудня до Первомайського ліцею «Ерудит» завітали працівники ювенальної превенції Первомайського відділу поліції, з метою посилення профілактичної роботи щодо запобігання бездоглядності та правопорушень серед дітей. В листопаді 2021 року Первомайська міська рада прийняла рішення «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях у вечірній та нічний час на території Первомайської міської територіальної громади». Учням 5-7-х класів було проведено профілактичні бесіди щодо перебування на вулиці та у громадських місцях у вечірній та нічний час.

В ході зустрічі з дітьми співробітники поліції значну увагу приділили розповіді про існування адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, навели багато прикладів правопорушень, за які можуть нести відповідальність школярі, а за які – їхні батьки.

В кінці зустрічі, гості в погонах зауважили, що діти в будь-який час та з будь-якими питаннями можуть звернутись до них.

«Ми завжди готові прийти на допомогу, ми завжди на варті вашої безпеки», підсумували зустріч ювенальні поліцейські.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок