Посвята в читачі

10 лютого в шкільній бібліотеці пройшло свято «Посвята першокласників у читачі». Під час екскурсії бібліотекою учні з цікавістю розглядали дитячі книжки, гортали сторінки, дивилися ілюстрації до творів. Бібліотекарі підготували для першачків інтерактивну гру «Дім, який відкриває світ», в ході якої учні ознайомились з поняттями «бібліотека», «бібліотекар, «читач», «читальна зала»; дізналися правила збереження книги, правила поведінки в бібліотеці. Учні продемонстрували гарні знання з літератури, відповідаючи на запитання вікторини, спритно відгадували загадки та кросворди. Для маленьких читачів відкрилися двері у чудовий світ книжкового королівства, а бібліотека стала багатшою на 105 читачів.