“Посвята першокласників в читачі”

9 лютого в шкільній бібліотеці пройшло свято “Посвята першокласників в читачі”. Першокласники приєдналися до дружньої сім’ї читачів. Бібліотекарі провели для нових читачів екскурсію бібліотекою «Дім, який відкриває світ» . Під час екскурсії діти ознайомились з поняттями «бібліотека», «бібліотекар, «читач», «читальна зала». З цікавістю розглядали дитячі книжечки, гортали сторінки, дивилися ілюстрації до творів. Також ознайомилися з правилами збереження книги, правилами поведінки в бібліотеці та отримали новенькі формуляри. Першокласники показали хороші знання українських народних казок, відгадуваючи кадри з мультфільмів, загадки, подивились мультфільм про бібліотеку. Учні продемонстрували знання з літератури, відповідаючи на запитання вікторини, показали вміння відгадувати загадки, кросворди. Для них відкрилися двері у чудовий світ Книжкового королівства. Бібліотека стала багатша на 105 читачів. Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім святом та першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками. А бібліотекарі сподіваються, що вони стануть активними читачами.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок