ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

“Посвята першокласників в читачі”

9 лютого в шкільній бібліотеці пройшло свято “Посвята першокласників в читачі”. Першокласники приєдналися до дружньої сім’ї читачів. Бібліотекарі провели для нових читачів екскурсію бібліотекою «Дім, який відкриває світ» . Під час екскурсії діти ознайомились з поняттями «бібліотека», «бібліотекар, «читач», «читальна зала». З цікавістю розглядали дитячі книжечки, гортали сторінки, дивилися ілюстрації до творів. Також ознайомилися з правилами збереження книги, правилами поведінки в бібліотеці та отримали новенькі формуляри. Першокласники показали хороші знання українських народних казок, відгадуваючи кадри з мультфільмів, загадки, подивились мультфільм про бібліотеку. Учні продемонстрували знання з літератури, відповідаючи на запитання вікторини, показали вміння відгадувати загадки, кросворди. Для них відкрилися двері у чудовий світ Книжкового королівства. Бібліотека стала багатша на 105 читачів. Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім святом та першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками. А бібліотекарі сподіваються, що вони стануть активними читачами.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми