Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

“Посвята першокласників в читачі”

9 лютого в шкільній бібліотеці пройшло свято “Посвята першокласників в читачі”. Першокласники приєдналися до дружньої сім’ї читачів. Бібліотекарі провели для нових читачів екскурсію бібліотекою «Дім, який відкриває світ» . Під час екскурсії діти ознайомились з поняттями «бібліотека», «бібліотекар, «читач», «читальна зала». З цікавістю розглядали дитячі книжечки, гортали сторінки, дивилися ілюстрації до творів. Також ознайомилися з правилами збереження книги, правилами поведінки в бібліотеці та отримали новенькі формуляри. Першокласники показали хороші знання українських народних казок, відгадуваючи кадри з мультфільмів, загадки, подивились мультфільм про бібліотеку. Учні продемонстрували знання з літератури, відповідаючи на запитання вікторини, показали вміння відгадувати загадки, кросворди. Для них відкрилися двері у чудовий світ Книжкового королівства. Бібліотека стала багатша на 105 читачів. Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім святом та першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками. А бібліотекарі сподіваються, що вони стануть активними читачами.
http://kniga-nvk15.blogspot.com/

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів