Порушення прав та обов’язків

9 грудня — день третій
Для учнів початкової школи було проведене заняття «Порушення прав та обов’язків у казках та оповіданнях». Школярі змогли ознайомитись з різними правовими ситуаціями у добре відомих казках та взяти участь в інсценізації деяких ситуацій. Малечі дуже сподобалась така гра і вони з захопленням виконували завдання, які для них підготували старші учні.
Поняття «дискримінація», «булінг», «торгівля людьми» та алгоритм дій, коли людина потребує допомоги у вирішенні таких проблем, розкрили бібліотекарі школи під час «Правового батлу» для учнів 7-х класів. Учні з цікавістю переглянули добірку відеоматеріалів про довгий шлях формування прав дитини та активно виконували завдання батлу. Дві команди набрали однакову кількість балів і дружньо закінчили правовий поєдинок.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок