Порушення прав та обов’язків

9 грудня — день третій
Для учнів початкової школи було проведене заняття «Порушення прав та обов’язків у казках та оповіданнях». Школярі змогли ознайомитись з різними правовими ситуаціями у добре відомих казках та взяти участь в інсценізації деяких ситуацій. Малечі дуже сподобалась така гра і вони з захопленням виконували завдання, які для них підготували старші учні.
Поняття «дискримінація», «булінг», «торгівля людьми» та алгоритм дій, коли людина потребує допомоги у вирішенні таких проблем, розкрили бібліотекарі школи під час «Правового батлу» для учнів 7-х класів. Учні з цікавістю переглянули добірку відеоматеріалів про довгий шлях формування прав дитини та активно виконували завдання батлу. Дві команди набрали однакову кількість балів і дружньо закінчили правовий поєдинок.