ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Порушення прав та обов’язків

9 грудня — день третій
Для учнів початкової школи було проведене заняття «Порушення прав та обов’язків у казках та оповіданнях». Школярі змогли ознайомитись з різними правовими ситуаціями у добре відомих казках та взяти участь в інсценізації деяких ситуацій. Малечі дуже сподобалась така гра і вони з захопленням виконували завдання, які для них підготували старші учні.
Поняття «дискримінація», «булінг», «торгівля людьми» та алгоритм дій, коли людина потребує допомоги у вирішенні таких проблем, розкрили бібліотекарі школи під час «Правового батлу» для учнів 7-х класів. Учні з цікавістю переглянули добірку відеоматеріалів про довгий шлях формування прав дитини та активно виконували завдання батлу. Дві команди набрали однакову кількість балів і дружньо закінчили правовий поєдинок.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.