ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Порушення прав та обов’язків

9 грудня — день третій
Для учнів початкової школи було проведене заняття «Порушення прав та обов’язків у казках та оповіданнях». Школярі змогли ознайомитись з різними правовими ситуаціями у добре відомих казках та взяти участь в інсценізації деяких ситуацій. Малечі дуже сподобалась така гра і вони з захопленням виконували завдання, які для них підготували старші учні.
Поняття «дискримінація», «булінг», «торгівля людьми» та алгоритм дій, коли людина потребує допомоги у вирішенні таких проблем, розкрили бібліотекарі школи під час «Правового батлу» для учнів 7-х класів. Учні з цікавістю переглянули добірку відеоматеріалів про довгий шлях формування прав дитини та активно виконували завдання батлу. Дві команди набрали однакову кількість балів і дружньо закінчили правовий поєдинок.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми