#ПорадиЗахисника

#ПорадиЗахисника​Міністерство освіти і науки розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан – це збірка інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.”Через воєнні дії в Україні сьогодні діти позбавлені спокою, вільного неба над головою, а також навчання. Щоб допомогти найменшим українцям емоційно у найважчі хвилини війни та підтримувати патріотичний дух нашої нації МОН представляє авторитетні поради від захисника України”, – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

На зображенні може бути: текст «MIHICTEPCTBO освтинауки науки украϊни поради захисника привт, дтлахи! щойно ми добряче жахнули по ворогам. поки маю перепочинок, я XOTİB би надати вам клька слушних порад, якi̇ допоможуть наблизити нашу перемогу! читайте, запам' ятовуйте та розповдайте друзям!»

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року