#Поповнюємо_мовну_скарбничку

Другий тиждень в Первомайському ліцеї “Ерудит” працює мовний клуб для учнів 1-4 класів “Говоримо солов’їною” (кер. Татарінцева О.В.). Сьогодні з дітьми була проведена гра-розвага “Таємниці рідної мови”. За кожне правильно виконане завдання учасники отримували нагороду-наліпку в колекцію знавців української мови. Початківці активно відповідали, пояснювали мовознавчі завдання, відновлювали українські прислів’я, знаходили синонімічні пари серед фразеологізмів тощо. Вивчати українську мову – це цікаво!