Перший тур всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2026” пройдено!
8- 11 грудня 2025 року відбувся перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2026». Цьогоріч наш ліцей в номінації «Початкова освіта» , серед вчителів початкових класів Миколаївської області, представляла Олена ОБІЩАН. Вітаємо Олену Едуардівну з виходом до фіналу. У лютому 2026 року її чекають основні випробовування.
Тож, все цікаве, тільки попереду!
