ПЛАН РОБОТИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО ЛІЦЕЮ “ЕРУДИТ” ПЕРВОМАЙСЬКОЪ МІСЬКОЇ РАДИ НА 2024/2025 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Аналіз роботи ліцею за 2023-2024 навчальний рік

РОЗДІЛ І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Вимога/правило 1.1. Забезпечення здорових, безпечних і комфортних умов навчання та праці.

Хочу нагадати, що рішенням сесії Первомайської міської ради №12 від 24.06.2021 року змінено тип та перейменовано заклад з Первомайський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 – колегіум» Первомайської міської ради Миколаївської області (стара редакція) на Первомайський ліцей «Ерудит» Первомайської міської ради Миколаївської області (нова редакція).

Освітній  процес у ліцеї розпочався відповідно до структури навчального року з 01 вересня 2023 року та тривав по 31 травня 2024 року (175 робочих днів). Навчальні заняття організовані відповідно до розкладу занять, затвердженого директором освітнього закладу та семестровою системою: І семестр тривав з 01 вересня 2023 року по 29 грудня 2023 року; ІІ семестр з 15 січня по 31 травня 2023 року.

Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне та комфортне освітнє середовище.

Відповідно до рішення педагогічної ради від 31.08.2023 р. протокол №1 освітній процес протягом навчального року для учнів 3-11 класів до 01.04. 2024 року здійснювався за дистанційною формою навчання в синхронному та асинхронному режимі, з 1 квітня 2024 року – за змішаною формою.. Для учнів 1-А, 1-Б,1-В,  2-А, 2-Б, 2-В  класів освітній процес проходив  очно/ дистанційно (змішаний формат). Під час повітряних тривог використовувалося укриття на базі ЗДО №15 та укриття в будинку 24 по вул. О.Коротченко.

Очне, дистанційне та змішане навчання проходило системно та організовано.

Усі вчителі проводили онлайн-уроки відповідно до адаптованого розкладу та Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти на платформі Google, використовуючи сервіси Google Classroom, Google Meet. Оцінювання навчальних досягнень учнів проводилося  шляхом індивідуального опитування, проведення онлайн-тестів (Освітній проєкт «Всеосвіта», «На Урок» та Google Форма) та ін. Результати навчальних досягнень учнів фіксувалися  у паперовому, електронному журналі  Google Classroom  та електронному журналі на платформі «Нові знання».

Хоча освітній процес в приміщеннях закладу відбувався в повній мірі лише з квітня 2024 року,  можу стверджувати, що  освітнє середовище закладу є безпечним та комфортним для учасників освітнього процесу. Ми постійно працюємо над його оновленням та покращенням.

Протягом року в закладі було збережено матеріально-технічну базу, за потребою проводилися ремонтні роботи в приміщеннях, на прилеглій території ліцею, оновлено шляхом поточного ремонту східці до їдальні, здійснено заміну 13 старих вікон на енергозберігаючі в майстерні, коридорі І поверху початкової школи, коридорі біля бібліотеки, здійснено ремонт каналізації в харчоблоці, частковий ремонт електропроводки по закладу, встановлено водонагрівачі в санвузлах І поверху, двері в кабінках туалетів хлопчиків на І поверсі.

Територія закладу знаходиться у належному санітарному стані, а саме: вчасно прибирається, очищається від опалого листя, будівельних матеріалів, здійснюється покос трави.

Територія закладу огороджена на 100%, убезпечена від доступу стороннього автотраспорту. Недоступність несанкціонованого в’їзду стороннього автотранспорту забезпечують зачинені ворота. територія освітлюється у вечірній та нічний час. На території закладу немає «схованок», де учні можуть залишитися без нагляду дорослих. Заклад і територію облаштовано відеоспостереженням.

Територію закладу достатньо озеленено; на території старі дерева омолоджені обрізкою, відсутні колючі рослини, Квітники, що є на території облаштовані, доглянуті та упорядковані, насаджено квіти, що отримали завдяки участі у Всеукраїнському благодійному освітньому проєкті #Flowers4school. За ініціативою вчителів, батьків та учнів цьогоріч висаджено 79 кущів троянд в рамках внутрішнього проєкту «Троянди для рідного ліцею», 10 кущів хризантем, 16 кущів пузиропліднику.

читати далі: https://docs.google.com/document/d/1XA2z7A9P4ea2vT0wxG0AtqgGp-KkWBPu/edit?usp=sharing&ouid=100178893550616379076&rtpof=true&sd=true