Підсумки міського етапу конкурсу «Еврика – 2021»

В квітні пройшов XIV щорічний (міський) етап конкурсу юних фізиків «Еврика – 2021». У номінації «Застосування фізичних законів у побуті» наші дві учениці зайняли призові місця:

ІІ місце Тупчій Ліна, учениця 8-А класу (робота «Пилосмок» (учитель Брюховецька Л.І.)).

ІІІ місце Ганноченко Дар’я, учениця 9-В класу, (робота «Зоряне небо» (вчитель Максименко М.С.)).

Вітаємо учениць та вчительок з перемогою та бажаємо творчих успіхів!

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському