Підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Не перший рік у вересні - жовтні шкільна бібліотека Первомайського ліцею «Ерудит» проводить акцію "Подаруй бібліотеці книгу!". І як завжди усі наші учні відгукнулись на заклик про допомогу нашій бібліотеці. Велика вдячність вчителям, учням школи та їх батькам за те, що прийняли участь у акції "Подаруй книгу шкільній бібліотеці !" Завдяки акції ми поповнили  бібліотечний фонд  на 81 цікавий примірник : коміксів, жахів, детективів, пригод. Ці книги з задоволенням читатимуть учні нашої школи!

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з