Підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Не перший рік у вересні - жовтні шкільна бібліотека Первомайського ліцею «Ерудит» проводить акцію "Подаруй бібліотеці книгу!". І як завжди усі наші учні відгукнулись на заклик про допомогу нашій бібліотеці. Велика вдячність вчителям, учням школи та їх батькам за те, що прийняли участь у акції "Подаруй книгу шкільній бібліотеці !" Завдяки акції ми поповнили  бібліотечний фонд  на 81 цікавий примірник : коміксів, жахів, детективів, пригод. Ці книги з задоволенням читатимуть учні нашої школи!

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському