Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

#Первомайський_ліцей_Ерудит

у Всеукраїнському конкурсі “Учитель року – 2022”. Вболіваємо за Ілону Анатоліївну Прокопенко!https://www.facebook.com/1512357095516075/posts/4706741386077614/

На зображенні може бути: 8 людей
СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022»
06 грудня 2021 року стартував відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є конкурсом професійної майстерності вчителів, що проводиться на державному рівні з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві.
Відбірковий етап проходить дистанційно з використанням платформи ЗУМ. Попереду – 3 дні клопітної роботи: для журі – об’єктивно визначити й оцінити кращих із кращих, а учасникам – продемонструвати винахідливість, майстерність і професіоналізм.
У відбірковому етапі беруть участь 51 педагогічний працівник ЗЗСО Миколаївщини в номінаціях: «Біологія» – 17 учителів біології, «Інформатика» – 20 учитель інформатики, «Мистецтво» – 6 учителів музичного мистецтва, «Основи правознавства» – 7 учителів правознавства.
У перший день відбіркового етапу учасники змагатимуться у випробуваннях: номінація «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства» – «Практична робота», «Тестування»; у номінації «Мистецтво» – «Творча робота», «Тестування».
ВСІМ УЧАСНИКАМ ОСВІТЯНСЬКОГО КОНКУРСУ БАЖАЄМО УСПІХІВ НА ШЛЯХУ ДО ПЕРЕМОГ!

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду