Переможці ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики-2024

03–04 лютого 2024 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з департаментом освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації в дистанційному форматі проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

36 здобувачів освіти виконували завдання теоретичного й експериментального турів, що передбачали теоретичне обгрунтування і складання плану проведення експерименту. Переможцями стали 17 учнів, які виявили як глибокі теоретичні знання, так і здатність застосувати їх для вирішення практичних завдань. Серед них і учні Первомайського ліцею “Ерудит”

Вітаємо з перемогою учнів нашого ліцею:

• Бойчука Богдана, учня 8-А класу, ІІІ місце .
  • Красулю Дмитра, учня 11-В класу, ІІІ місце.

Вітаємо кращих знавців фізики та їх наставника Брюховецьку Ларису Іванівну!

№ П.І.Б.  члена БК клас посада Розумович Світлана Мельсиківна 1-А Голова БК Лисейко Тетяна Вікторівна 1-А   Сопунова Юлія В’ячеславівна 1-А

І. ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ. 1.1.  Дане Положення розроблено відповідно до чинного законодавства: – Закону   України “Про благодійну діяльність та благодійні організації” № 5073-VI 05

1. Благодійна діяльність регламентується законодавчими актами та нормативними документами (перелік додається). 2. Благодійні внески можуть бути виключно добровільними! Допомагати закладу освіти чи