Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Переможці ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики-2024

03–04 лютого 2024 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з департаментом освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації в дистанційному форматі проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

36 здобувачів освіти виконували завдання теоретичного й експериментального турів, що передбачали теоретичне обгрунтування і складання плану проведення експерименту. Переможцями стали 17 учнів, які виявили як глибокі теоретичні знання, так і здатність застосувати їх для вирішення практичних завдань. Серед них і учні Первомайського ліцею “Ерудит”

Вітаємо з перемогою учнів нашого ліцею:

  • Бойчука Богдана, учня 8-А класу, ІІІ місце .
  • Красулю Дмитра, учня 11-В класу, ІІІ місце.

Вітаємо кращих знавців фізики та їх наставника Брюховецьку Ларису Іванівну!

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду