ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Переможці 2020

АНОТОВАНИЙ КАТАЛОГ КОНКУРСНИХ РОБІТ ПЕРЕМОЖЦІВ
За матеріалами 3-го (всеукраїнського) етапу
Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»
НОМІНАЦІЯ «БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ЧИТАННЯ»

Левченко Інна Анатоліївна, Мазуренко Любов Геннадіївна, бібліотекарі Первомайського навчально-виховний комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15 – колегіум» Первомайської міської ради Миколаївської області.
Тема конкурсної роботи «Формування і розвиток читацьких компетентностей учнів інноваційними засобами бібліотечної роботи».
У конкурсній роботі висвітлено системну, інноваційну та креативну діяльність бібліотеки. Автори використовують різноманітні форми роботи, поєднують традиційні та інноваційні підходи. Акцентують на розвитку блогів та соціальних мереж як однієї з найпопулярніших особливостей епохи Веб 2.0.
За допомогою електронних сервісів бібліотекарі створюють віртуальні книжкові виставки, відеоролики; пізнавальні інтерактивні плакати, зокрема за шкільною програмою з української та зарубіжної літератури для 5-11 класів.
Активно впроваджуються інноваційні форми роботи: фотоконкурс «Селфі з улюбленою книгою», гра-подорож, літературна гра, літературний квест, конкурс читацький мережевий марафон, презентація, літературне рандеву, етнографічний диліжанс, відкритий діалог, бліц-інтерв’ю, прем’єра книги, бенефіс книги тощо.
Гіперпосилання на конкурсну роботу:

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми