Переможці 2020

АНОТОВАНИЙ КАТАЛОГ КОНКУРСНИХ РОБІТ ПЕРЕМОЖЦІВ
За матеріалами 3-го (всеукраїнського) етапу
Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020»
НОМІНАЦІЯ «БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ЧИТАННЯ»

Левченко Інна Анатоліївна, Мазуренко Любов Геннадіївна, бібліотекарі Первомайського навчально-виховний комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 15 – колегіум» Первомайської міської ради Миколаївської області.
Тема конкурсної роботи «Формування і розвиток читацьких компетентностей учнів інноваційними засобами бібліотечної роботи».
У конкурсній роботі висвітлено системну, інноваційну та креативну діяльність бібліотеки. Автори використовують різноманітні форми роботи, поєднують традиційні та інноваційні підходи. Акцентують на розвитку блогів та соціальних мереж як однієї з найпопулярніших особливостей епохи Веб 2.0.
За допомогою електронних сервісів бібліотекарі створюють віртуальні книжкові виставки, відеоролики; пізнавальні інтерактивні плакати, зокрема за шкільною програмою з української та зарубіжної літератури для 5-11 класів.
Активно впроваджуються інноваційні форми роботи: фотоконкурс «Селфі з улюбленою книгою», гра-подорож, літературна гра, літературний квест, конкурс читацький мережевий марафон, презентація, літературне рандеву, етнографічний диліжанс, відкритий діалог, бліц-інтерв’ю, прем’єра книги, бенефіс книги тощо.
Гіперпосилання на конкурсну роботу:

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики