Перемога у ІІІ етапі Усеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

У Первомайському ліцеї “Ерудит” навчаються юні таланти, для яких Python чи Java є улюблені мови програмування. Своє захоплення Владислав Фесик і Максим Суслов плекають з молодшої школи. Але шкільною програмою хлопці не обмежуються. Тому після 9 класу вони обрали інформаційно-технологічний профіль, щоб більше часу приділити улюбленому предмету.

28 та 29 січня проходив 3 тур Всеукраїнської олімпіади із програмування. Наше місто представляли Максим Суслов та Владислав Фесик. Щоб пройти до 3 туру наші хлопці у грудні місяці вибороли перші місця. Місяць хлопці продовжували тренуватися. І учора ми дізнались, що Максим і Влад на обласному рівні вибороли у особистій першості другі місця. По балам нас обігнав лише Миколаївський муніципальний ліцей, який щороку має переможців 4 етапу. Тому наші хлопці показали дуже високий результат.

Вітаємо Максима і Влада та учителя Алексей Дячук .

Бажаємо подальших перемог!

Результат вашої роботи є приводом, щоб пишатися.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний