Перемога у ІІІ етапі Усеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

У Первомайському ліцеї “Ерудит” навчаються юні таланти, для яких Python чи Java є улюблені мови програмування. Своє захоплення Владислав Фесик і Максим Суслов плекають з молодшої школи. Але шкільною програмою хлопці не обмежуються. Тому після 9 класу вони обрали інформаційно-технологічний профіль, щоб більше часу приділити улюбленому предмету.

28 та 29 січня проходив 3 тур Всеукраїнської олімпіади із програмування. Наше місто представляли Максим Суслов та Владислав Фесик. Щоб пройти до 3 туру наші хлопці у грудні місяці вибороли перші місця. Місяць хлопці продовжували тренуватися. І учора ми дізнались, що Максим і Влад на обласному рівні вибороли у особистій першості другі місця. По балам нас обігнав лише Миколаївський муніципальний ліцей, який щороку має переможців 4 етапу. Тому наші хлопці показали дуже високий результат.

Вітаємо Максима і Влада та учителя Алексей Дячук .

Бажаємо подальших перемог!

Результат вашої роботи є приводом, щоб пишатися.