Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

Педагогічна_рада

29.10.2025 року в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання педагогічної ради. Директором ліцею Наталією Пташинською було проаналізовано результати НМТ в розрізі з 2021р. по 2025 р. Членами педагогічної ради було розглянуто питання формування безпечного освітнього середовища, запобігання булінгу та благополуччя у закладі. Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Карічковська ознайомила з напрацюваннями закладу з питання та нормативною базою, класні керівники Гліб Баранюк, Ганна Ющенко, Наталія Солтановська – з практичними інструментами, що використовуються класними керівниками з протидії булінгу. Практичний психолог Галина Ілащук презентувала техніки формування Well-being та шляхи їх практичного втілення у шкільному середовищі.

З розглянутих питань прийнято управлінські рішення.

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів