#Особливий_день

Сьогодні для  учнів 9 та 11 класів  нашого ліцею був особливий день –  отримання свідоцтв про  здобуття базової та  повної загальної середньої освіти. Навчання в ліцеї сповнене приємними турботами, надіями, сподіваннями і перемогами закінчено.  Частина учнів 9 класів продовжать навчання  в нашому закладі, частина – в інших. А  випускники 11 класів назавжди залишили стіни ліцею. Приємно зазначити, що 5 учнів 9 класів отримали свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою, це – Татарінцева Дарина, Туряниця Дарина, Головіна Анастасія., Луценко Марія та Шаповаленко Софія. Свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою – Ярослав Маковей  та Корчова Віталіна.  За  особливі успіхи у навчанні  вони нагороджені срібними медалями. Позаду недоспані ночі та списані зошити, попереду – Національний мультипредметний тест. Нехай знання, отримані у ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

Щасти вам у всьому!