#Осіння_толока

10 вересня колектив нашого ліцею долучився до загальноміського місячника з благоустрою і санітарної очистки міста. Діти, озброївшись граблями, ряднами та шаленим ентузіазмом дружно вийшли на прибирання території ліцею та його околиць. Погода сприяла успішному проведенню толоки, тому всього за кілька годин учні виконали значний обсяг роботи і зібрали величезну купу сухої трави, сміття та гілок. Результат роботи – чистота та порядок біля ліцею.Дякуємо всім, хто брав активну участь в осінній толоці!

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі