#Організація_екстернатної_форми_навчання

На виконання статті 9 Закону України «Про освіту», статті 4 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу управління освіти Первомайської міської ради від 13.09.2021 № 181 «Про організацію екстернату у 2021-2022 навчальному році», з метою забезпечення права громадян міста на здобуття повної загальної середньої освіти на базі Первомайського ліцею «Ерудит» організовано екстернатну форму навчання.Перелік документів для вступу:

1.Заява

2. Свідоцтво про закінчення 9 класів (ксерокопія), довідка з навчального закладу (який курс).

3. Паспорт (ксерокопія)

4. Ідентифікаційний код (ксерокопія)

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів