#Олімпійський_тиждень#день_5

Завершився спортивний тиждень веселим квестор «Time for sport» для учнів 9-х класів, який підготували одинадцятикласники. Три команди здолали 10 олімпійських станцій, на яких показали спортивну витримку, швидкість, знання із історії олімпійських ігор, впізнали українських спортсменів та згадали всі види спорту літньої олімпіади. Оплесків, сміху, вигуків було вдосталь, коли довелося вигадувати спортивний танець за 3 хвилини та розкласти продукти по кошикам, відповідно до їх вітамінної цінності. Команди фінішували з невеликим відривом у балах (99/95/89), але перше місце здобула команда «Hunter Fox». Всі команди були нагороджені грамотами та гарними емоціями.Ось так в нашому ліцеї завершився Олімпійський тиждень, але це тільки початок у цьогорічному спортивному житті нашого закладу. Віриться, що цей тижень подарував здоров’я, енергію, піднесення та наснагу нашим учням.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я