#Олімпійський_тиждень#день_3

Третій день Олімпійського тижня розпочався зі змагань з легкої атлетики серед учнів 8-их класів, які показали відмінну підготовку та встановили особисті рекорди. Окремою подією сьогоднішнього спортивного дня став відбір гравців до баскетбольної команди ліцею та інтенсивне тренування перед початком міських змагань. Крім зовсім юних спортсменів до формування команди ліцею долучилися і випускники. Вітаємо юних атлетів та бажаємо нашій баскетбольній команді спортивних перемог!!

21 вересня в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. З цієї

17 вересня в Первомайському ліцеї “Ерудит” яскраво та смачно відсвякували День Міста. Учні 1-4 класів з допомогою батьків приготували солодощі та з

17 вересня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулись урочистості з нагоди відзначення 345 річчя заснування міста Первомайська. Громаду зі святом привітав