#Олімпійськийтиждень

На цьому тижні в нашому закладі, серед учнів 7-11 класів проводився Всеукраїнський Олімпійський урок разом з НОК України. Вчитель фізичної культури Косенков В.Г. провів з учнями бесіду “Олімпійський рух в Україні” за наданими їм матеріалами з історії розвитку Олімпійських ігор в мультимедійних книгах, сайті та відео урок. Учням було запропоновано дати відповіді на запитання олімпійської тематики. Діти активно включались в бесіду, перегляд відео уроку та надавали відповіді про олімпійські цінності, які допомагають в повсякденному житті здобувати перемогу!