Олімпійський тиждень у школі

З 28 вересня по 2 жовтня у закладі освіти пройщов традиційний Олімпійський тиждень.

Значення занять спортом чи просто фізичними вправами для здоров’я людини важко переоцінити. А тому пропаганді фізкультури і спорту, рухової активності у школі приділяється особлива увага. З цією метою щороку проводиться Олімпійський тиждень у школі, в рамках якого відбувається безліч заходів. Не став винятком і цей навчальний рік.

В конкурсі малюнку «Я — майбутній олімпієць!», де змагалися учні 4-го класу, переможцями, за олімпійським принципом, стали всі учасники. Між командами 7-х і 8-х класів в змаганнях з футболу «Його величність-футбол» перемогла команда 8-го класу.

Змагання з легкої атлетики серед учнів 6-го класу показали відмінну підготовку учнів, які встановили особисті рекорди.Гра з волейболу серед учнів старших класів захопила вболівальників цікавими розіграшами, достатньо високою майстерністю.

Турнір з шахів учнів 10-го класу успішно поєднав спорт і науку, інтуїцію і мистецтво.

Крім загальношкільних заходів, у кожному класі проведений ” Олімпійський урок”. Учні 3-А класу поспілкувалися з учителями фізичної культури, які розповіли про історію Олімпійських ігор, кращих спортсменів та чемпіонів нашої школи.

Усі школярі отримали подарунки, а переможці — заслужені нагороди.

“Спорт — це здоров’я, і навіть, незначні фізичні навантаження здатні сформувати міцну, стійку до труднощів особистість. А нашій державі потрібні люди, які вміють поєднувати розумові тренування із фізичними. Вам, юні спортсмени, є до чого прагнути, адже українські атлети золотими літерами закарбували свої прізвища в історії нашої держави завдяки здобуткам на Олімпійським іграх.