#Обери_професію

12 жовтня 19 учнів нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнському онлайн-уроці з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Своїми історіями успіху з учнями поділилися відомі українці, а провідна радниця з кар’єри Г. Резніченко провела для учнів майстер-клас «Як визначити професію своєї мрії». В кінці уроку ліцеїсти зробили висновок, що один з ключових факторів успіху – це освіта та підтримка оточуючих і близьких в твоїх намірах та цілях. Сподіваємось, що в майбутньому наші учні зроблять правильний вибір та оберуть професію до душі.

На зображенні може бути: 9 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

1 грудня у нашому ліцеї з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом провели комплекс просвітницько – пізнавальних заходів для учнів. Зокрема, члени

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, в якому взяли участь 14 учнів 9 -11 класів

28 листопада 2021 р. відбувся ІІ (територіальної громади) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, в якому взяли участь 44 учнів 7 -11 класів