#Обери_професію

12 жовтня 19 учнів нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнському онлайн-уроці з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Своїми історіями успіху з учнями поділилися відомі українці, а провідна радниця з кар’єри Г. Резніченко провела для учнів майстер-клас «Як визначити професію своєї мрії». В кінці уроку ліцеїсти зробили висновок, що один з ключових факторів успіху – це освіта та підтримка оточуючих і близьких в твоїх намірах та цілях. Сподіваємось, що в майбутньому наші учні зроблять правильний вибір та оберуть професію до душі.

На зображенні може бути: 9 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському