Не будь байдужий

Відповідно до плану виховних заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству соціальний педагог Любов Патрушева з учнями 10 та 11 -х класів провела низку заходів : лекції «Насилля в сім’ї :» Види, форми, наслідки», відеоперегляд повчального ролику «Не будь байдужий». Гостем одного з уроків була психологиня «EFRA» Європейської федерації асоціацій психологів, дитячий,сімейний, кризовий психолог – Юлія Мудра , яка провела з учнями тренінг про «Психологічне насилля» також учням було подаровано еко сумки та блокноти від громадської організації «Життя Є» в рамках проекту « (НЕ) ДРІБНИЦІ У СТОСУНКАХ». Метою заходів було підвищення рівня обізнаності підлітків про токсичні стосунки, психологічне насильство , а також виробити навички протидії насильницькій поведінці та психологічному насильству . Адже важливо знати, що будь-які насильницькі дії щодо людини є не припустимими і караються законом.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний