Навчаємося дистанційно педагогічні спостереження

Уроки історії (вчитель Сизова Анна Володимирівна)

У цьому навчальному році в учнів ліцею значно підвищився інтерес до вивчення історії. Адже все, про що вони колись читали у підручниках, тепер бачать на власні очі. Діти зрозуміли, що вони є учасниками і очевидцями історичних подій. Питання релігійного життя, які у 8 класі вивчають на прикладі Берестейської унії , а в 11- на прикладі “самоліквідації” УГКЦ, залишаються актуальними для українського суспільства і сьогодні. Захист українських територій загонами Українських січових стрільців в роки Першої світової війни, який зараз вивчає 10 клас , та збройний опір ОУН -УПА в повоєнний період, про який йшла мова на уроках історії в 11 класі, – стали прикладом незламності та боротьби за свободу і незалежність України для сьогоднішніх захисників.

Вчитель історії Анна Сизова