Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

#Навчання_Інтелект

З 13 по 24 червня вчителі Первомайського ліцею “Ерудит”, які будуть

працювати у 2022 – 2023 н.р в 5-х класах за освітніми програмами “Інтелект

України”, підвищували свою кваліфікацію. Курси проводилися Громадською

організацією “Освіта XXІ століття”. Викладання здійснювали провідні

науковці, учителі-практики, а також автори-розробники освітньої програми та

методичних комплектів Проєкту.

Заняття проходили на високому професійному рівні. Презентувалися уроки,

проведені в інтелект-класах, відпрацьовувалися методики нових вправ і

завдань, а також проводилися практичні заняття, на яких

учителі демонстрували свої уроки, обговорювати позитивні моменти й

недоліки, а також ділилися досвідом. Робота була насиченою, пізнавальною,

цікавою. Кожен збагатився не тільки новими знаннями, а й навчальними

матеріалами для проведення уроків.

Учителі вдячні тренерам за якісну організацію, змістовні заняття і

професіоналізм.

Питання відвідування учнями гімназії є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,щозгідно з КонституцієюУкраїни, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,Інструкції з обліку дітей

                                               Первомайський ліцей «Ерудит»                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                       НАКАЗ 01.06.2026                       м. Первомайськ           № 09-у Про зарахування  учнів