#Наступність_у_навчанні

Перехід учнів з початкового в середню ланку школи – одна з педагогічно найбільш складних проблем, а період адаптації в 5-му класі – один з найважчих періодів шкільного навчання. У Первомайському ліцеї «Ерудит» впродовж січня відбувалася творча зустріч “Наступність у роботі проєкту «Інтелект України»” . Вчителі української мови та математики, адміністрація ліцею мали змогу відвідати навчальні заняття в 4 класах. Зустріч зумовлена плідною співпрацею вчителів початкової школи ліцею та вчителів середньої школи, оскільки учні, що навчаються за програмою «Інтелект України» у 2022/2023 н.р. продовжать навчання за цією ж програмою у 5 класі. Учасники мали змогу відвідати презентаційний поліфункціональні уроки: «Українська мова. Читання» в 4-А класі (вч. Телешко Л.В.) «Ступені порівняння прикметників. Прикметники, утворені від двох основ», «Математика» в 4-Б класі (вч. Шевчук І.С.) «Читання й запис багатоцифрових чисел. Ознака подільності на 5. Трикутник та його види. Периметр трикутника», «Математика» в 1-А класі (вч. Єлісєєва Т.В.) «Нумерація двоцифрових круглих чисел. Сто. Задачі на знаходження остачі (різниця). Одиниця вимірювання довжини – метр».Колектив нашого закладу розуміє, що лише об’єднавши зусилля вчителів початкової та середньої ланки , а також отримавши підтримку батьківської громади можливо забезпечити психологічно виважений і успішний для дитини перехід з попереднього рівня освіти на наступний.