#Настановчі_збори_учнівського_самоврядування

З метою розвитку учнівського самоврядування в ліцеї «Ерудит» 10 вересня відбулися перші настановчі збори учнівського самоврядування, на яких розглянули важливі питання для початку роботи учнівського самоврядування в новому навчальному році. На зборах затвердили новий склад шкільного парламенту «Віче» (із числа представників 9-10-их класів); відбулося представлення кандидатів на посаду президента ШП «Віче» ( Андрійченко Дар’я(10А клас), Кочаровська Анна (10Б клас), Чибисов Дмитро (10Б клас)); затвердженні графіки зборів комітетів; затверджений загальний план роботи ШП на І семестр.Лідерів нашого ліцею привітала з новим робочим роком та побажала успіхів директорка ліцею Наталія Володимирівна.Бажаємо творчих успіхів та успішних проєктів нашому самоврядуванню!