#Настановчі_збори_учнівського_самоврядування

З метою розвитку учнівського самоврядування в ліцеї «Ерудит» 10 вересня відбулися перші настановчі збори учнівського самоврядування, на яких розглянули важливі питання для початку роботи учнівського самоврядування в новому навчальному році. На зборах затвердили новий склад шкільного парламенту «Віче» (із числа представників 9-10-их класів); відбулося представлення кандидатів на посаду президента ШП «Віче» ( Андрійченко Дар’я(10А клас), Кочаровська Анна (10Б клас), Чибисов Дмитро (10Б клас)); затвердженні графіки зборів комітетів; затверджений загальний план роботи ШП на І семестр.Лідерів нашого ліцею привітала з новим робочим роком та побажала успіхів директорка ліцею Наталія Володимирівна.Бажаємо творчих успіхів та успішних проєктів нашому самоврядуванню!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний