#Настановчі_збори_учнівського_самоврядування

З метою розвитку учнівського самоврядування в ліцеї «Ерудит» 10 вересня відбулися перші настановчі збори учнівського самоврядування, на яких розглянули важливі питання для початку роботи учнівського самоврядування в новому навчальному році. На зборах затвердили новий склад шкільного парламенту «Віче» (із числа представників 9-10-их класів); відбулося представлення кандидатів на посаду президента ШП «Віче» ( Андрійченко Дар’я(10А клас), Кочаровська Анна (10Б клас), Чибисов Дмитро (10Б клас)); затвердженні графіки зборів комітетів; затверджений загальний план роботи ШП на І семестр.Лідерів нашого ліцею привітала з новим робочим роком та побажала успіхів директорка ліцею Наталія Володимирівна.Бажаємо творчих успіхів та успішних проєктів нашому самоврядуванню!

Первомайського ліцею «Ерудит» на 2024-2025 н. р. 1.Освітній процес організовується за семестровою системою: І семестр – з 02 вересня  по 27 грудня 2024

І. Загальні положення 1.1.Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен громадянин України має право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з

Первомайської  міської  ради  Миколаївської  області   на 2024 – 2025 навч. рік

Вже не перший рік педагогічний колектив Первомайського ліцею «Ерудит» відмовляється від квітів на користь донатів на потреби військовим. От і цього року