myko2023olympiclesson

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. Наш Первомайський ліцей “Ерудит” не став винятком. Під час уроків вчителі провели заходи серед 5-6-х класів ” Здоровий спосіб життя, принципи й складові”. Також були проведені ритмічні руханки “Рух – це життя!”. Проведено конкурс-малюнків “Спорт – це круто!”. До того ж під час уроків фізичної культури в 7-11 класах вчитель Косенков Володимир Георгійович провів захід: «Що це за день?» у формі бесіди. Здобувачі освіти розповідали про свою рухову активність впродовж дня та яке значення вона має для їх навчання та здоров’я. Вчитель розповів учням про те, як виникла ідея відзначати День фізичної культури і спорту України, про поширення європейських видів спорту, перші олімпіади, чому важливий цей день, про те, який час доби найкраще підходить для спортивних вправ, а ще про створений в нашому місті «Музей спортивної слави», який знаходиться на території ДЮСШ. В музеї є інформація про спортивні перемоги й вчителя, він є багаторазовим чемпіоном з футболу Миколаївської області, України та Радянського Союзу в 1977 році .

В цьому році Первомайській ДЮСШ виповнюється 77 років. Видатні тренери та випускники закладу стали легендою спорту та назавжди увійшли в історію не лише школи, а й міської громади, українського та міжнародного спорту. Радісно , що естафету перемоги прийняла та достойно тримає наша юнь.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний