Мовний клуб “Говоримо солов’їною”

18 серпня 2022 року учасники Мовного клубу “Говоримо солов’їною” для учнів 1-4 класів (керівник Татарінцева О.В.) опрацьовували мовний матеріал з теми “Текст. Види текстів”. У процесі мовленнєвої діяльності учні давали зв’язні відповіді на запитання, виконували творчі роботи, вдосконалювали навички побудови найпростіших зв’язних висловлювань-текстів. Результати роботи занотували на символічних літачках і запустили в повітря.

Залишок      Сума коштів, залучених на потреби школи                                                       На що витрачені кошти (грн.) Господарчі,           електро-товари     Будівельні матеріалиРемонти Миючі засоби,

Сьогодні, 31 травня, в м. Миколаєві команда футзалістів ліцею “Ерудит” здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з