Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

#МОНЕТКИ_ДІТЯМ #СЕРЦЕ_ДО_СЕРЦЯ Твори добро

У вересні місяці колектив Первомайського ліцею «Ерудит» активно долучився до Всеукраїнських благодійних акцій. Ми активно збирали монетки  для благодійної Всеукраїнської акції «Монетки дітям», що проводиться за ініціативи та підтримки Національного банку України та благодійного фонду «Таблеточки». В рамках цієї акції наш ліцей зібрав монети номіналом 25 копійок на суму 706 грн, які перераховані до благодійного фонду для допомоги онкохворим дітям.

Ще наші ліцеїсти долучилися до національного збору коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України в рамках 16-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята».

Дякуємо всім ліцеїстам та працівникам закладу за активну участь у добрих справах

На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, пляшка, у приміщенні та текст «3AaBaй AaBaй Tabletochki SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»
На зображенні може бути: 5 людей та у приміщенні

28 червня 8 випускників ліцею “Ерудит” отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Золоті медалісти – Татарінцева Дарина, Головіна Анастасія,

Червень місяць – традиційна пора випускних вечорів. І ось сьогодні довгоочікуване свято юності, мрій та сподівань настало для випускників Первомайський ліцей “Ерудит”.

Приємно, коли за тебе вболіває найкращий журналіст України! Так, це Наталя Нагорна, яка на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч шкільні ліги” підтримує нашу команду