Первомайський ліцей «ЕРУДИТ»

Первомайський ліцей

«ЕРУДИТ»

#МОНЕТКИ_ДІТЯМ #СЕРЦЕ_ДО_СЕРЦЯ Твори добро

У вересні місяці колектив Первомайського ліцею «Ерудит» активно долучився до Всеукраїнських благодійних акцій. Ми активно збирали монетки  для благодійної Всеукраїнської акції «Монетки дітям», що проводиться за ініціативи та підтримки Національного банку України та благодійного фонду «Таблеточки». В рамках цієї акції наш ліцей зібрав монети номіналом 25 копійок на суму 706 грн, які перераховані до благодійного фонду для допомоги онкохворим дітям.

Ще наші ліцеїсти долучилися до національного збору коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України в рамках 16-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята».

Дякуємо всім ліцеїстам та працівникам закладу за активну участь у добрих справах

На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, пляшка, у приміщенні та текст «3AaBaй AaBaй Tabletochki SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»
На зображенні може бути: 5 людей та у приміщенні

Вже16 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки. Уперше ідея присвятити один травневий день традиційному українському

Первомайський ліцей “Ерудит” Первомайської міської радиМиколаївської області приєднується до Всеукраїнського челенджу “ДО ПЕРЕМОГИ” Передаємо вітання всім підрозділам ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!ВИ – гордість