Міжпредметна творча лабораторія

Тема «Формування ключових компетентностей учнів на уроках географії, біології, фізики, хімії»

Під час засідання Пташинська Н.В., Горбачова О.Ю. презентували та обговорювали розроблені кейси для формування дослідницької компетентності учнів.

Кифоренко Н.М. ознайомила вчителів з методом гейміфікації, особливостями сучасного навчання та його перевагами. Провела географічну вікторину для вчителів: «Чи знаєш ти географію України? Цікаві факти про Україну» та запропонувала ідеї до використання напрямків гейміфікації на уроках при викладанні предметів природничого циклу.

На засідання заслухали звіти молодих вчителів «Мої педагогічні здобутки», виступи яких торкалися інструктивно-методичних рекомендацій щодо викладання предметів природничо циклу: використання квест-технологій , веб-квесту як засобу методу проектів, застосування SWOT- аналізу.

Щорічно 23 травня у нашій країні відзначається День героїв України. Сьогодні українці вшановують пам’ять усіх людей, які боролися за свободу та незалежність

Квітень  2024 р. № п/п                 Статті  видатків Квітень 1. Заробітна плата (державна субвенція) 1162508,18  2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 224138,26  3. Нарахування

З 1 по 20 травня в Первомайському ліцеї «Ерудит» пройшли заняття з практичним психологом (Ілащук Галина) в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я

16-17 травня стали для наших учнів днями випробування. Сьогодні вже 8-Б клас – учасники моніторингового дослідження ДСЯО. Вони проходять тестування з математики