Міжнародний день сім’ї

17 травня з метою формування ціннісного ставлення до сім’ї, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, в нашій школі відбулося ряд заходів, присвячених Міжнародному дню сім’ї.

У 1-4-их класах цікаво пройшли години спілкування «Про що розповідає сімейний альбом», на яких учні розповіли про свої родини, демонстрували родинні фото однокласникам. Учні 5-7-их класів створювали своє родинне дерево з сімейних фотографій та чудово поспілкувалися на класних годинах «В країні єдиній слався, родино!». А учні 8-9-их класів із захопленням розповідали про хобі своєї сім’ї, чим цікавляться та займаються у вільний час члени родини. Виховні години «Родина, родина, від батька до сина» надовго запам’ятаються учням 10-11-их класів. Старшокласники також принесли до школи свої сімейні альбоми та розповіли про свою родину, послухали легенду «Дві матері», поспілкувалися про родинне виховання.

Сім’я — це найважливіше, чим багата людина. Опора, тил, підтримка, розуміння. Тож бережімо наші родини!

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок