Міжнародний день сім’ї

17 травня з метою формування ціннісного ставлення до сім’ї, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, в нашій школі відбулося ряд заходів, присвячених Міжнародному дню сім’ї.

У 1-4-их класах цікаво пройшли години спілкування «Про що розповідає сімейний альбом», на яких учні розповіли про свої родини, демонстрували родинні фото однокласникам. Учні 5-7-их класів створювали своє родинне дерево з сімейних фотографій та чудово поспілкувалися на класних годинах «В країні єдиній слався, родино!». А учні 8-9-их класів із захопленням розповідали про хобі своєї сім’ї, чим цікавляться та займаються у вільний час члени родини. Виховні години «Родина, родина, від батька до сина» надовго запам’ятаються учням 10-11-их класів. Старшокласники також принесли до школи свої сімейні альбоми та розповіли про свою родину, послухали легенду «Дві матері», поспілкувалися про родинне виховання.

Сім’я — це найважливіше, чим багата людина. Опора, тил, підтримка, розуміння. Тож бережімо наші родини!