Міжнародний день толерантності

16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок у школі був проведений радіоефір «Ми різні, але ми — рівні. Толерантність врятує світ». Для учнів 7-х класів були проведені тренінгові заняття «Толерантність у моєму розумінні», під час якого учні переглянули відео «Толерантність мовою зірок», створили асоціативний ряд до слово «толерантність», провели самодіагностику рис толерантної людини, обговорили «бар’єри спілкування», отримали поради для тих, хто хоче стати толерантним, а в кінці створили спільне дерево толерантності.

Метою заходів було пояснити, що в Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, УЧНІ! У відповідності до ст.29 Закону України «Про освіту», функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти

13 червня 2024 року в Первомайському ліцеї ‘Ерудит” відбувся щорічний звіт директора Наталії Пташинської про діяльність закладу за 2023-2024 н.р. за участю

12 червня в Первомайському ліцеї “Ерудит” відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Учителі та асистенти педагогів підвели підсумки

11.06.2024 року відбувся майстер-клас для педагогів молодших класів по створенню мандали за датою народження. Мандала на санскриті означає «коло», «диск». Це сакральний