ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Міжнародний день толерантності

16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок у школі був проведений радіоефір «Ми різні, але ми — рівні. Толерантність врятує світ». Для учнів 7-х класів були проведені тренінгові заняття «Толерантність у моєму розумінні», під час якого учні переглянули відео «Толерантність мовою зірок», створили асоціативний ряд до слово «толерантність», провели самодіагностику рис толерантної людини, обговорили «бар’єри спілкування», отримали поради для тих, хто хоче стати толерантним, а в кінці створили спільне дерево толерантності.

Метою заходів було пояснити, що в Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом   січня  2021 року на потреби закладу     Залишок

Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 –колегіум» щодо  батьківських коштів, залучених  протягом  березня   2021 року на потреби закладу     Залишок

Бібліотека Первомайського НВК  отримала навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, посібники серії «Шкільна бібліотека», навчально-методичні посібники для педагогічних працівників, які працюють з дітьми