ЗОШ І-ІІ ст. № 15 — колегіум

Первомайський НВК

"ЗОШ І-ІІ ступенів № 15 – колегіум"

Міжнародний день толерантності

16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок у школі був проведений радіоефір «Ми різні, але ми — рівні. Толерантність врятує світ». Для учнів 7-х класів були проведені тренінгові заняття «Толерантність у моєму розумінні», під час якого учні переглянули відео «Толерантність мовою зірок», створили асоціативний ряд до слово «толерантність», провели самодіагностику рис толерантної людини, обговорили «бар’єри спілкування», отримали поради для тих, хто хоче стати толерантним, а в кінці створили спільне дерево толерантності.

Метою заходів було пояснити, що в Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.

З 1 по 18 червня в школі працював пришкільний табір «Сонцеграй», в якому змогли відпочити 73 учні (1-2 класи). Вихователі якісно спланували

11 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди здобуття учнями 9-их класів базової середньої освіти. Це святкова і визначна подія для всіх

З 6 по 8 червня 2021 року на базі Херсонського будинку культури  пройшов Міжнародний мистецький конкурс  «Скадовськ збирає друзів». На цьому конкурсі

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”                            Первомайської міської ради Миколаївської області                                                         НАКАЗ 01.06.2021                                м.