Міжнародний день толерантності

16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок у школі був проведений радіоефір «Ми різні, але ми — рівні. Толерантність врятує світ». Для учнів 7-х класів були проведені тренінгові заняття «Толерантність у моєму розумінні», під час якого учні переглянули відео «Толерантність мовою зірок», створили асоціативний ряд до слово «толерантність», провели самодіагностику рис толерантної людини, обговорили «бар’єри спілкування», отримали поради для тих, хто хоче стати толерантним, а в кінці створили спільне дерево толерантності.

Метою заходів було пояснити, що в Україні, як багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.

№ п/п                 Статті  видатків Листопад 1. Заробітна плата (державна субвенція) 933 964,07     2. Заробітна плата (місцевий бюджет) 184 637,34  3. Нарахування на

№ Назва гуртка,секції Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця   Субота Керівник гуртка  1  «Волейбол»   (8-11 кл.,дівчата)   15.30-16.30     15.30-16.30

№ Клас Класний керівник Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця 5-А Максименко М.С.         5 урок 5-Б Постнікова А.О.   5урок